Uni - ChildCare - heras.be ?· Uni - ChildCare 4 Uni.installation.v3.JUN.2016-NL Torx 8 Ø13 uitenkant…

  • Published on
    14-Dec-2018

  • View
    212

  • Download
    0

Embed Size (px)

Transcript

Uni - ChildCare

Montagehandleiding NL

UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Uni - ChildCare

2 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Disclaimer 3

Verklaring van symbolen 4

Rechtelijn 5

Eindpaal 6

Buitenwaartse hoek 7

Binnenwaartse hoek 9

Kappen 10

Enkele poort 11

Scharnier 13

Dubbele poort 12

Aanslag 14

Aanslag dubbele poort 15

Grondgrendel 16

Poortaansluiting 18

Technische info 19

Stuklijst 20

Inhoud

Uni - ChildCare

3 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Disclaimer

Neem deze handleiding vr installatie volledig door. Alle beschreven werkzaamheden moeten worden

uitgevoerd door gecertificeerd personeel. Als er afgeweken wordt van de beschreven handelingen ver-

valt elke vorm van garantie en aansprakelijkheid van de fabrikant.

Veiligheid

Draag altijd de juiste beschermde kleding bij het uitvoeren van de werkzaamheden. Gebruik altijd een

tilhulp/hijsinstallatie bij het verplaatsen van zware en/of grote objecten. Gebruik altijd passend ge-

reedschap. Het toevoegen of weglaten van onderdelen, anders dan beschreven in deze handleiding,

kan nadelige gevolgen hebben op het functioneren en dus de veilige werking van het uiteindelijke pro-

duct en wordt dan ook ten strengste afgeraden.

GEVAAR! Laat werkzaamheden aan elektrische onderdelen door gecertificeerd personeel

uitvoeren.

Verwijdering en demontage

Voer het product af volgens de lokale wet- en regelgeving. Voor gebruik en onderhoud zie de gebrui-

kershandleiding en/of servicehandleiding.

Maatvoering

Alle maten en afmetingen zijn in mm tenzij anders vermeld.

Betonverwerking

Bij gebruik van beton draag handschoenen.

Contact

Zie achterzijde van deze handleiding.

Uni - ChildCare

4 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Torx 8

Buitenkant terrein

Geeft aan wat de buitenkant van

het terrein is.

Binnenkant terrein

Geeft aan wat de binnenkant

van het terrein is.

Bitargusdrive

Bitargusdrive voor

schrck840sec.

Blindklinkmoertang

Blindklinkmoertang gebruiken.

Schroefboormachine

Gebruik een schroefboormachine.

Het symbool geeft het type

schroef aan. Het cijfer geeft de

afmeting van de schroef aan.

Hamer

Gebruik een kunststof hamer.

Verklaring symbolen

Betonverwerking

Gebruik handschoenen bij be-

tonverwerking.

Handmatig

Monteren.

SW 10

Steeksleutel

Gebruik een steeksleutel. Het

cijfer geeft de sleutelwijdte in

mm aan.

13

Boor

Te boren gat in mm.

Schep

Kuil graven.

Markeren

Markeren met een potlood

Betonverwerking

Gebruik stofmasker bij beton-

verwerking.

Uni - ChildCare

5 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Preview Part Number

bvstmzwa 2001630

bvblstmhtzwa 2001375

schrck840sec 2015961

A -> 2520 mm A_min -> 2514 mm A_max -> 2536 mm

Rechte werklijn

Argus

Optie

Uni - ChildCare

6 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Preview Part Number Description

bvstmzwa 2001630

bvblstmhtzwa 2001375

schrck840sec 2015961

B -> 2495 mm

Eindpaal

argos

Uni - ChildCare

7 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Buitenwaartse hoek

Afstand hart-op-hart staanders G -> 2495 mm

H -> 2495mm

Hoogte hek

1000 1200 1400

K1 50 50 50

K2 400 600 400

K3 560 560 400

K4 325

Uni - ChildCare

8 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Preview Part Number Description

bvstmzwa 2001630

schrck840sec 2015961

bvblstmvlhtzwa 2001374

Buitenwaartse hoek

13

Uni - ChildCare

9 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Torx 8

Binnenwaartse hoek

Argus

Preview Part Number Description

bvstmzwa 2001630

bvblstmhtzwa 2001375

schrck840sec 2015961

Uni - ChildCare

10 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Kappen

KAP60402KS 2011545

KAP6060U 2011551

Uni - ChildCare

11 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Enkele poort

Hoogte poort

1000 1200 1400

Breedte poort A B A B A B

1000 1090 1094 1090 1294 1090 1494

1250 1340 1094 1340 1294 1340 1494

1500 1590 1094 1590 1294 1590 1494

Beton toevoegen

Minimaal 2 zakken 25 kg per pilaster

Uni - ChildCare

12 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Dubbele poort

Hoogte poort

1000 1200 1400

Breedte poort A B A B A B

2 x 1000 2130 1094

10

2130 1294 2130 1494

2 x 1250 2630 1094 2630 1294 2630 1494

2 x 1500 3130 1094 3130 1294 3130 1494

Beton toevoegen

Minimaal 2 zakken 25 kg per pilaster

Uni - ChildCare

13 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Preview Part Number Item QTY Description m12borg 1 DIN 985 slur12 3 DIN 125 slb1280 1 DIN 603 - M12 x 80 slur16 1 DIN 125 slb855 2 DIN 603 - M8 x 55 slur8 2 DIN 125 M8 2 DIN 934 - M8 m12 2 DIN 934 schstm12 1 scharnierstuk m12 scharnb1270 1 scharnbout M12x70 opvrschstpil 2 opvulring scharnierstuk pil

SW 19 SW 10

SW 19

Scharnier

Uni - ChildCare

14 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

21,5 mm

Pozi 3

Hoogte bepalen

Preview Part Number Description

asplss40 2018560

schrtorx835pd 2016024

stbuf134 2017235

ISO 7050 - ST4,8 x 22

- C - H

Aanslag enkele poort

Uni - ChildCare

15 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Pozi 3

Hoogte bepalen

Preview Part Number Item QTY Description

asplss40 1 2018560

schrtorx835pd 2 2016024

stbuf134 2 2017235

ISO 7050 - ST4,8 x 22 - C - H 2 (Sheetmetal) Tapping Screw

Aanslag dubbele poort

Uni - ChildCare

16 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

15

Grondgrendel

5

Uni - ChildCare

17 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Grondgrendel

14 VSA-QF 1

14.1 LIN.QF.S8-Rev2 - QF-Splitter 2

14.2 Socket Countersunk Head Screw_DIN_DIN 7991 - M8 x 40 --- 40S 2

14.3 5101-Rev4 - VS Home 1

14.4 5102L-Rev.2 - blokhendel lang 2

14.5 Countersunk Flat Head Cross Recess Screw_DIN_ISO 7046-1 - M5 x 10 -

Z --- 10S

2

14.6 LIN.QF.E8-24-Rev0 - QF-expander 24 2

14.7 LIN1481I6x20-Rev0 - Spring-type Straight Pin 6x20 2

14.8 5103-Rev.7 - Grendel 2

15 EGS 2

Uni - ChildCare

18 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

schrzkzb6325 2016031

DIN 933 - M6 x 35

Slur 6 2016911

m6borg 2013177

SW 8

SW 10

Poortaansluiting

Uni - ChildCare

19 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Tekening

Uni - ChildCare

20 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Preview Part Number Description

DPVLCSSL10100

DPVLCSSL10120

DPVLCSSL10140

DPVLCSSR10100

DPVLCSSR10120

DPVLCSSR10140

DPVLCSAL10100

DPVLCSAL10120

DPVLCSAL10140

DPVLCSAR10100

DPVLCSAR10120

DPVLCSAR10140

DRPIL80100

DRPIL80120

DRPIL80140

2007220

2007237

2007254

U-profiel hekaansluiting1430

Stuklijst

1.10 Cpstwmsec1006060L1900 hd

Cpstwmsec1006060L1900 ct

2030638

2030639

1.11 Cpstwmsec1206060L2200 hd

Cpstwmsec1206060L2200 ct

2030640

2030641

1.12 Cpstwmsec1406060L2400 hd

Cpstwmsec1406060L2400 ct

2030642

2030643

1.02 Stdstmsec100m

Stdstmsec100v

Stdstmsec100vplm

Stdstmsec100vplv

P04400

P04388

2017523

2017525

2017526

2017527

1.03 Stdstmsec120m

Stdstmsec120v

Stdstmsec120vplm-

Stdstmsec120vplv

P04401

P04389

2017530

2017532

2017533

2017534

1.04 Stdstmsec140m

Stdstmsec140v

Stdstmsec140vplm

Stdstmsec140vplv

P04402

P04390

2017537

2017539

2017540

2017541

Uni - ChildCare

21 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Preview Part Number Description

m6borg DIN 985 - M6 2013177

asplss40 2018560

ASPIL80100

ASPIL80120

ASPIL80140

2000575

2000592

2000609

kapksu8080 2011601

schrtorx620pd Power drive Pin torx

8 20

2016017

ISO 7050 - ST4,8 x 22 - C - H (Sheetmetal) Tapping

Screw

afdplslgatss40 2018502

Zak cement

DIN 933 - M6 x 35 Hex-Head Bolt 2001684

DIN 125-2 - B 6,4 Washer 2016911

Stuklijst

Uni - ChildCare

22 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Stuklijst

2.02 GUMVZ10CS

GUMS110CS

2010864

2010782

2.03 GUMVZ12CS

GUMS112CS

2010866

2010786

2.04 GUMVZ14CS

GUMS114CS

2010868

2010791

3 KAP60402KS p19841 2011545

4.01 BVSTMZWA P19846 2001630

4.02 BLKLM8HTVERL bklm8htverl 2001183

4.03 BVBLSTMHTZWA p19847 2001375

4.04 SCHRCK840SEC S440m 2015961

5. BVBLSTMHTVLZWA p04384 2001374

6. SCHRTORX835PD 2016024

7. SCHRLG840SB 2015974

8.3 KAP6060U p01879 2011551

Heras B.V. Hekdam 1 P.O. box 30

5688 ZG Oirschot

Tel: +31 499 55 12 55 E-mail: infoNL@heras.nl

23 UniCC.installation.v3.JUN.2016-NL

Local supplier stemp

Lokale Anbieter stemp

Stempel lokale leverancier

Fournisseur local Stamp

Recommended

View more >